Služby ponúkame po celom svete
Pôsobíme zo Slovenska
0800 939 100
ZAVOLAJTE NÁM!
objednaj@webza7.sk
help@webza7.skPRIDAJ SA K NÁM

NEUSTÁLE HĽADÁME NOVÉ TALENTYSme slobodná a otvorená firma. Robíme to, čo nás baví a chceme každou našou činnosťou posúvať štandardy vyššie. Dbáme na top kvalitu ľudí aj práce. Rovnako dôležitá je pre nás aj firemná kultúra, a preto do tímu hľadáme nových kolegov. Ak Ťa naša filozofia oslovila, pozri si pozície, ktoré sú u nás pravidelne vyhľadávané. Neváhaj nám kedykoľvek poslať svoje portfólio.

PHP DEVELOPER

Hľadáme junior a senior PHP developera, ktorý by nám pomohol s vývojom nových produktov, so zlepšovaním existujúceho admin rozhrania a interných nástrojov a rád by pracoval na niečom novom. Ak si myslíš, že si ten pravý, ozvi sa!

Zistiť viac

HELPDESKÁR

Do nášho helpdesk tímu hľadáme nového kolegu / kolegyňu. Pomoc a podpora našim zákazníkom je vo WEBZA7 kladená na prvé miesto, a preto hľadáme niekoho, kto chápe, aké dôležité je vyhovieť očakávaniam klienta.

Zistiť viac

Grafik

Hľadáme kolegu s kreatívnym cítením pre tvorbu grafických návrhov. Nie je podstatné koľko máš rokov, ani ako dlho už ako grafik pracuješ, ale čo dokážeš. Prax je samozrejme výhodou a posunie Ťa pri našom výbere ďalej.

Zistiť viac

PREČO PRACOVAŤ V WEBZA7?


Nekonečné možnosti

U nás nebudeš obmedzený korporátnymi pravidlami, ani popisom pozície. Každý dobrý nápad sa u nás ujme a podporujeme ich rozvíjanie.

Kolektív na nezaplatenie

Skladáme tím z áčkových hráčov, no čakajú Ťa tu aj srandičky, hecovanie, akcie a miesto kolegov noví kamoši.

Podporíme Tvoj projekt

Ak pracuješ na vlastnom projekte, získaš od nás nielen webhosting zadarmo, ale aj kontakty a know-how.