Služby ponúkame po celom svete
Pôsobíme zo Slovenska
0800 939 100
ZAVOLAJTE NÁM!
objednaj@webza7.sk
help@webza7.skNáš príbeh

ČO TO VLASTNE SME ZA FIRMU?


Niečo o nás a firme

Projekt WEBZA7.SK vznikol pre ľudí, ktorí nemajú pozitívne skúsenosti s agentúrami účtujúcimi si stovky eur za tvorbu web stránky a jej spracovania. WEBZA7 je riešenie, ktoré pomáha ľudom a firmám, ktoré si drahú tvorbu web stránky nemôžu dovoliť. Okrem finančnej úspory, šetríme Váš čas pri prezentácii vytvorenej web stránky na internete.

Naša filozofia

Pozorne sledujeme vývoj a trendy v oblasti tvorby a správy web stránok. Do detailov študujeme informácie a technológie, aby sme Vám ponúkli precíznu prácu a overené postupy pri tvorbe web stránok a ich spravovania.

Naše poslanie

Ponúkame zákazníkom kvalitnú a profesionálnu tvorbu web stránky, vrátane plného servisu. Získate tak čas, aby ste sa mohli naplno venovať svojmu podnikaniu. Dostanete od nás plnú podporu, staráme sa o Vašu internetovú web stránku a pravidelne ju aktualizujeme.
NAŠE HODNOTY


NIEKTORE FAKTY O NÁS


6149
VYBAVENÝCH POŽIADAVOK
3185
HODÍN TELEFONÁTOV
241
SPOKOJNÝCH KLIENTOV
36845
RIADKOV KODU


ONLINE HELPDESK PODPORAONLINE/OFFLINE LIVE PODPORA

Vďaka helpdesku sa snažíme riešiť problémy a Vaše podnety už do maximálne 24 hodín. Požiadavky zákazníkov riešime od Pondelka do Nedele, nepoznáme slová nevieme, nejde to.PODPORA OD 8.00 DO 22.00

Našu podporu môžete kontaktovať telefonicky a prostredníctvom e-mailu. Radi Vám poradíme a pomôžeme s vyriešením Vaších problémom a požiadaviek do 24 hodín.